Machinefabriek Börger home

Bel Börger!
Zo bereikt u ons

GevelbordMachinefabriek Börger BV

Van Neckstraat 1a

9601 GW Hoogezand

Locatie in Google Maps

U ziet ons vanaf de snelweg A7 (traject Groningen - Bad Nieuweschans)

 

Let op:

Onze postbus vervalt per 1-11-2016

 

Telefoonnummer algemeen:

(0598) 392733

 

Bedrijfsleiding:

Henk Noordhuis (Vestigingsmanager) - henk@mf-borger.nl

direct: (050)2100932

mobiel: 06-53952731

Stef Akkerman (Productieleiding) - stef@mf-borger.nl

direct: (050)2100959

mobiel: 06-13588090

 

Verkoop:

Jakob Muntinga (Verkoop buitendienst) - jakob@mf-borger.nl

direct: (050)2100933

mobiel: 06-10189138

Meindert Joostens (Verkoop Scheepsbouw) - meindert@mf-borger.nl

direct: (050)2100935

mobiel: 06-53770283

 

Verkoopondersteuning:

Agata van Aken (Verkoopondersteuning Scheepsbouw) - agata@mf-borger.nl

direct: (050)2100934

mobiel: 06-45729471

Roelof Abbring (Engineering/werkvoorbereiding) - roelof@mf-borger.nl

direct: (050)2100936

mobiel: 06-41454569

 

Administratie:

Beate Mulder (Administratie) - beate@mf-borger.nl

(0598) 39 27 33

 

Fax:

(0598)397816

 

 

Bank: Rabo bank no.: NL41RABO0151085838
BTW: NL8002.45.775.B06
Handelsregister: Groningen, 01133009

 

updated: 04 October 2016

switch to:
back to toptop
Van Neckstraat 1a
9601 GW Hoogezand
Tel   (0598) 392 733
Fax (0598) 397 816
E-mail: info@mf-borger.nl
Logo Machinefabriek Börger