Machinefabriek Börger home

Bel Börger!
Zo bereikt u ons

GevelbordMachinefabriek Börger BV

Van Neckstraat 1a

9601 GW Hoogezand

Locatie in Google Maps

U ziet ons vanaf de snelweg A7 (traject Groningen - Bad Nieuweschans)

 

Telefoonnummer algemeen:

(0598) 392733

 

Verkoop:

Harry Goren (vestigingsmanager)

e-mail:harry@mf-borger.nl

direct: (050) 2100 959

mobiel: 06-53 95 27 31

 

Roelof Abbring (Verkoop buitendienst/Engineering)

e-mail:roelof@mf-borger.nl

direct: (050) 2100 936

mobiel: 06-41 45 45 69

 

Meindert Joostens (Verkoop Scheepsbouw)

e-mail: meindert@mf-borger.nl

direct: (050) 2100 935

mobiel: 06-53 77 02 83

 

Agata van Aken (Verkoopondersteuning Scheepsbouw)

e-mail: agata@mf-borger.nl

direct: (050) 2100 934

mobiel: 06-45 72 94 71

 

Bart Lommerts (Werkvoorbereiding / calculatie)

e-mail: bart@mf-borger.nl

direct: (050) 2100 932

 

Administratie:

Beate Mulder (Administratie)

e-mail: beate@mf-borger.nl

direct: (0598) 39 27 33

 

 

Bank: Rabo bank no.: NL41RABO0151085838
BTW: NL8002.45.775.B06
Handelsregister: Groningen, 01133009

 

updated: 2018-11-19

switch to:
back to toptop
Van Neckstraat 1a
9601 GW Hoogezand
Tel   (0598) 392 733
Fax (0598) 397 816
E-mail: info@mf-borger.nl
Logo Machinefabriek Börger